Kadra

lek. stom. Kamila Stoińska – Kowalczyk

Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu w roku 1992. Od początku swej pracy zawodowej swoje zainteresowania skierowała w kierunku ortodoncji, pracując kolejno w placówkach Higieny Szkolnej, Poradni Ortodontycznej mieszczącej się na os. Rzeczypospolitej w Poznaniu, w 111 Szpitalu Wojskowym, oraz własnej praktyce. Egzamin specjalizacyjny I st. ze stomatologii ogólnej zdała w 1996 roku a II st. z ortodoncji w 2001 r. Stale doskonali swe umiejętności i poszerza wiedzę, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Prywatnie dr Kamila uwielbia podróże, aktywny wypoczynek (tenis, pływanie). Chwile spędzone w swoim pięknym ogrodzie uważa za niezwykle relaksujące…


lek. stom. Jędrzej Kowalczyk

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu w 1991 roku. Pracę zawodową rozpoczął w ZOZ Nowe Miasto, w Poradni Stomatologicznej na os. Rzeczypospolitej, gdzie pracował do roku 1997. Jednocześnie prowadził praktykę prywatną. Swoje zainteresowania zawodowe określa jako szeroko pojętą stomatologię estetyczną. Egzamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej zdał w 1994 r. Ciągły rozwój zawodowy zawdzięcza licznym kursom i szkoleniom. Prywatny czas uwielbia spędzać słuchając muzyki i wykonując ją (ma ukończoną Szkołę Muzyczną, gra na perkusji), uwielbia także jazdę na swoim motocyklu (jest członkiem motocyklowego klubu … Doctor Riders)


Klaudia Sobczak

Dyplomowana higienistka stomatologiczna . Studia w tej specjalności ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Obecnie pogłębia swoją wiedzę w kierunku techniki dentystycznej w Medycznym Studium Zawodowym im.PCK w Poznaniu. Jest osobą zawsze uśmiechniętą , spokojną , która chętnie służy pomocą. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas lub oglądać dobre filmy. Ceni spotkania w gronie znajomych.


Marlena Walczak

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Z pasją oddaje się asystowaniu przy zabiegach z zakresu chirurgii, implantologii i protetyki. Ma duże doświadczenie w opiece nad pacjentami ortodontycznymi, łatwo zjednuje sobie zaufanie pacjentów. Jest osobą o ogromnym wyczuciu estetyki, ma również kwalifikacje dyplomowanej kosmetyczki. Regularnie uczestniczy w wielu szkoleniach , warsztatach i wykładach z zakresu asysty w gabinecie.


Adriana Kolbertowicz

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej. Od 2008 roku, po ukończeniu studium zawodowego, aktywnie uczestniczy w leczeniu pacjentów , asystuje podczas zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyki. Jednak, nie chcąc na tym etapie rozwoju zawodowego kończyć swojej edukacji, od marca 2018 roku kontynuuje naukę na kierunku: higienistka stomatologiczna. Jest otwarta i uśmiechnięta. Cechuje ją optymizm oraz wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka, co sprawia, że doskonale odnajduje się w swojej pracy.


Milena Konieczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe im.PCK w Poznaniu. Jest niezwykle uprzejmą i życzliwą osobą , która z pasją angażuje się w wykonywane przez siebie zabiegi profesjonalnej higienizacji. Stale pogłębia swoją wiedzę przez udział w szkoleniach i kursach. Prywatnie chętnie podróżuje, spędza czas w gronie znajomych, czyta książki. Ma ukończoną szkołę muzyczną w klasie skrzypiec.