O gabinecie

Gabinet stomatologiczny „OrtoVital-dent” w aktualnej lokalizacji powstał w 2007 roku z połączenia dwóch Indywidualnych Specjalistycznych Praktyk Stomatologicznych prowadzonych przez lek. stom. Kamilę Stoińską – Kowalczyk i lek. stom. Jędrzeja Kowalczyka, a mających swoją dotychczasową siedzibę w Poznaniu na os. Rzeczpospolitej. Od początku swej działalności szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę naszych Pacjentów, zwracając szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego rozwiązywanego problemu. Korzystamy z najnowszych metod, jakich dostarcza nam stomatologia XXI wieku.

W chwili obecnej „OrtoVital-dent” składa się z doskonale wyposażonych gabinetów zabiegowych, w pełni klimatyzowanych, dysponujących rozbudowanymi możliwościami diagnostycznymi (kamery wewnątrzustne, aparat RTG). Stanowiska połączone są ze sobą siecią informatyczną pozwalającą na kontrolę i dokumentowanie rezultatów leczenia i sprawną rejestrację Pacjentów.

W oczekiwaniu na wizytę do dyspozycji pozostaje komfortowa poczekalnia z klimatyzacją, duża toaleta, napoje chłodzące… Wszystkie pomieszczenia dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem mieści się dogodny parking, najbliższy przystanek tramwajowy oddalony jest ok. 50 metrów. Całość zlokalizowana jest na przepięknym nowoczesnym osiedlu „Polanka” w pobliżu terenów rekreacyjnych jeziora Malta oraz Centrum Handlowego "Galeria Malta".

Witamy w gabinecie ORTOVITAL-DENT

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną i interdyscyplinarne podejście do każdego wyzwania.

Nowoczesne gabinety

Gabinety zabiegowe są w pełni klimatyzowane, dysponujemy rozbudowanymi możliwościami diagnostycznymi (kamery wewnątrzustne, aparat RTG).

Dogodny dojazd

Przed budynkiem mieści się dogodny parking, najbliższy przystanek tramwajowy (linie 5,16,17 i 18) oddalony jest ok. 50 metrów.

Stomatologia dziecięca

Gabinety przyjazne dzieciom, wizyty adaptacyjne, atrakcyjne nagrody edukacyjne.

Poczekalnia

W oczekiwaniu na wizytę do dyspozycji pozostaje komfortowa poczekalnia z klimatyzacją, duża toaleta, napoje chłodzące.

Wykwalifikowana kadra

lekarz stomatolog Jędrzej Kowalczyk, lekarz stomatolog specjalista ortodonta K.Stoińska-Kowalczyk, lekarz stomatolog Anna Sołtysik... poznajmy się

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Gabinety zlokalizowane są na parterze, bez jakichkolwiek barier architektonicznych. Możliwe jest leczenie Pacjentów bezpośrednio na wózku inwalidzkim.